تماس با ما

نینگبو بوت خودکار Sealing Co.Ltd

آدرس: 818 # North Danshan Rd، Cixi، Ningbo، ژجیانگ، چین

تلفن: + 86-574-63028855

M / P: +8615990580000

پست الکترونیکی: botegasket@263.com

گرافیت مرد ماشین پرس یا تجزیه و تحلیل

- Aug 14, 2018 -

در طراحی و ساختقالب گرافیتی، فن آوری و تجربه طراح بازی نقش کلیدی در طراحی مناسب یا نه و می تواند تایید شده توسط دادگاه حالت; در حالی که قالب گرافیت باید سعی کردم و بارها و بارها تغییر یافته برای تکمیل عمل تولید. برخی از قالب گرافیت یک بار به خط تولید قرار داده است که اغلب مشکلات مختلف است که نمی تواند تولید مورد نیاز و یا الزامات فنی محصولات را ملاقات کنید و بسیاری از عوامل ناپایدار را دارند. بنابراین، چگونه به بهبود ثبات گرافیت قالب مشکل عملی توسط تولید کنندگان گرافیت قالب تبدیل شده است.


ثبات به روند ثبات و پایداری تولید تقسیم شده است. روند ثبات اشاره به طرح فرآیند است که ارضا ثبات محصول واجد شرایط. ثبات توليد اشاره به ظرفیت تولید با ثبات در فرایند تولید. از آنجا که بسیاری از قالب گرافیت داخلی شرکت های تولید شرکت های کوچک و متوسط و تعداد قابل توجهی از آنها هنوز در مرحله مدیریت تولید سنتی است، ثبات قالب گرافیت، نتیجه غفلت است در طول چرخه توسعه قالب گرافیت و بالا هزینه ساخت. مشکل این است که شرکت های توسعه این مشکلات محدود شدت است.


ما اولین نگاه در اصلی عوامل مؤثر بر ثبات قالب گرافیت و اسیاب سنگ، استفاده از گرافیت قالب مواد لازم قدرت امنیت گرافیت قالب قطعات ساختاری، ثبات خواص مواد مشت زدن نوسان ویژگی های ضخامت مواد دامنه تغییرات مواد. ، مقاومت کششی دنده زور محدوده ابتدای انتخاب برای جایگزینی.


تجارت کردن جامع ثبات تاثیر می گذارد. از آنجا که هر یک از ورق های مشت زدن ترکیب شیمیایی و خواص مکانیکی و مقادیر مشخصه از نزدیک در رابطه با خواص مشت زدن خاص خود که در فرایند مشت زدن خواص مواد مشت زدن ناپایدار هستند شایان ذکر است و ضخامت مواد مشت زدن نوسانات به عنوان به عنوان تغییر در مواد مشت زدن نه تنها به طور مستقیم بر دقت و کیفیت فرآیند مشت زدن اما همچنین ممکن است باعث آسیب به قالب گرافیت است.


کشش دنده مصرف به عنوان مثال، آن را اشغال جایگاه بسیار مهم در اسیاب سنگ. با این حال، اصطکاک بین قالب گرافیت و مواد اگر مقاومت جریان تنها با عمل نیروی دارنده خالی تولید گرفته نمی تواند. در کشش تشکیل روند تشکیل محصول نیاز به نیروی کشیدن مناسب و اندازه خاص را در امتداد حاشیه ثابت. نیروی کشیدن از نیروی دستگاه پانچ مقاومت تغییر شکل مواد در بخش لبه و جریان مقاومت در سطح حلقه چین دار می آید. .


دانش صنعت مربوطه

محصولات مرتبط

  • حلقه داخلی SWG و حلقه بیرونی SWG
  • نوار PTFE برای SWG
  • واشر زخم اسپیرال برای سپر حرارتی
  • W نوع اسپیرال زخم اگزوز واشر واشر
  • حلقه شکل گیری گرافیتی
  • موتور حرارتی سپر