تماس با ما

نینگبو بوت خودکار Sealing Co.Ltd

آدرس: 818 # North Danshan Rd، Cixi، Ningbo، ژجیانگ، چین

تلفن: + 86-574-63028855

M / P: +8615990580000

پست الکترونیکی: botegasket@263.com

شرایط نصب برای واشر

- Nov 08, 2017 -

GASKET - نصب واشر مورد نیاز

I. الزامات نصب گشتاور

1، مهر و موم واشر و سطح flange مهر و موم شده باید تمیز باشد، هیچ تاثیری در ارتباط بین خراش عملکرد آب بندی، نقاط و نقص دیگر وجود دارد.

2، قطر خارجی واشر باید Biffaland سطح مهر و موم کوچک است، قطر واشر آب بندی باید بزرگتر از قطر لوله باشد، تفاوت بین دو قطر داخلی به طور کلی دو برابر ضخامت واشر به منظور اطمینان حاصل شود که پس از فشار دادن، لبه داخلی واشر به ظرف یا لوله گسترش نمی یابد، به طوری که برای جلوگیری از مانع جریان سیالات در ظرف یا خط لوله.

3، قبل از بارگذاری واشر مهر و موم نباید از الزامات طراحی تجاوز کند، به طوری که برای جلوگیری از انعطاف پذیری فشرده سازی بیش از حد واشر آب بندی.

4. هنگامی که واشر مهر و موم فشرده می شود، بهتر است از آچار گشتاور استفاده کنید. برای پیچ و مهره های بزرگ و پیچ و مهره های با مقاومت بالا، بهتر است از دستگاه کشش هیدرولیکی استفاده کنید. گشتاور محکم شده باید بر اساس فشار واشر داده شده محاسبه شود و فشار هیدرولیکی باید محاسبه شود.

5، نصب واشر باید به منظور محکم کردن مهره به نوبه خود باشد. با این حال، شما نباید مقدار طراحی را یک بار تغییر دهید. به طور کلی، تعداد عدد باید حداقل باشد، به طوری که توزیع تنش بین واشر یکنواخت است.

6، به انفجار، انفجار مواد مخزن فشار و خطوط لوله، جایگزینی واشر باید از ابزار ایمنی استفاده کنید، به طوری که برای جلوگیری از ابزار و فلنج یا پیچ و مهره در برخورد، تولید جرقه، منجر به آتش سوزی و یا حوادث انفجار.

7 اگر نشت خط لوله باید پس از درمان کاهش یابد و پس از آن نصب و جایگزینی واشر آب بندی جایگزین یا تنظیم شود، با عملیات فشار به شدت ممنوع است.


دانش صنعت مربوطه

محصولات مرتبط

  • JIS Standard Spiral Wound Gasket
  • واشر زخم اسپیرال برای سپر حرارتی
  • واشر فلزی راه راه
  • واشر حلقه مشترک
  • مهر و موم مهر و موم اگزوز موتور سیکلت
  • حلقه گرافیتی شکل گرفته تقویت شده