تماس با ما

نینگبو بوت خودکار Sealing Co.Ltd

آدرس: 818 # North Danshan Rd، Cixi، Ningbo، ژجیانگ، چین

تلفن: + 86-574-63028855

M / P: +8615990580000

پست الکترونیکی: botegasket@263.com

چند از جزئیات است که هنگام نصب متال گرافیت واشر زخم نمی توان نادیده گرفت

- Dec 18, 2018 -

واشر زخم مارپیچ فلزی گرافیت به طور گسترده ای در نفت، شیمیایی، ماشین آلات، متالورژی، برق، کشتی سازی و خطوط لوله، شیر، پمپ، مخازن تحت فشار، خازن، برج، منهلس، حفره های دست و دیگر اتصالات فلنج برای استاتیک استفاده آب بندی. به دلیل استحکام مکانیکی بالا، فشرده سازی آسان برای استفاده، خوب و انعطاف پذیری، مناسب تر برای برنامه های کاربردی در درجه حرارت شدید برنامه های متناوب است. به خصوص مهم است به استفاده از مواد کمربند کمربند یا فولاد ضد زنگ آلیاژ با کیفیت بالا، گرافیت، پنبه نسوز PTFE به عنوان ماده پر "V" و یا "W" نوع اینترفاز عایق مارپیچی سیم پیچ را نصب صحیح و استفاده از گرافیتواشر فلزی زخم. اینجا کمی از اطلاعات است که هنگام نصب متال گرافیت واشر زخم نباید نادیده گرفته شود.

1، نصب و راه اندازی مزرعه ترکیب فلزی زخم باید پیچ و مهره های یکنواخت و متقارن خواب اطمینان حاصل شود; پس از طراحی برای رسیدن به مقدار به طور کلی حداقل 2-3 چرخه باید طوری که واشر واشر توزيع تنش حتی اما نه باید پیچ.

2، واشر گرافیت مارپیچ فلزی و فلنج سطح آب بندی باید باشد تمیز، باید وجود داشته باشد بدون خش و لکه و نقص دیگر که اتصال آب بندی عملکرد را تحت تاثیر قرار.

3، قطر بیرونی مزرعه ترکیب فلزی زخم باید کوچکتر از سطح بیرونی لب آب بندی سطح، قطر داخلی واشر آب بندی باید کمی بزرگتر از قطر داخلی از خط لوله و تفاوت بین قطر داخلی این دو است که به طور کلی 2 بار ضخامت واشر آب بندی برای اطمینان از آب بندی پس از تراکم. لبه درونی واشر به ظرف و یا لوله برای جلوگیری از تداخل با جریان مایع در ظرف یا لوله بیرون.

4. برای اطمینان از عمر واشر نه عامل انتشار ماتریس مایع یا فلزی و یا روان کننده استفاده کنید.

5. اگر هر گونه نشت در خط لوله وجود دارد, آن باید پس از درمان فشار جایگزین یا تنظیم واشر نصب.

6، واشر در مرکز فلنج که بخصوص برای فلنج شانه قرار می گیرد باید.

7. بررسی و recalibrate گشتاور پیچ و مهره اتصال پس از یک چرخه عملیات لوله کشی شیر.


دانش صنعت مربوطه

محصولات مرتبط

  • واشرهای استاندارد زاویه دار اسپیرال
  • JIS Standard Spiral Wound Gasket
  • مهر و موم مهر و موم اگزوز گرافیت
  • فلزی یا V شکل سیم فلزی برای SWG
  • ورق گرافیتی گسترش یافته
  • ورق فشرده غیر آزبست