تماس با ما

نینگبو بوت خودکار Sealing Co.Ltd

آدرس: 818 # North Danshan Rd، Cixi، Ningbo، ژجیانگ، چین

تلفن: + 86-574-63028855

M / P: +8615990580000

پست الکترونیکی: botegasket@263.com

نمای کلی صنعت قطعات خودرو چین

- Jan 19, 2018 -

توسعه بخش صنعت خودرو چین در دهه پنجاه تا قرن گذشته به FAW آغاز گردید، تأسیس دو بخار آغاز شد و به تدریج توسعه یافت. قبل از هجدهم قرن گذشته، تولید قطعات خودرو چین به طور عمده برای تطبیق کامیون، توسعه صنعت نسبتا کند است؛ پس از اصلاحات و باز شدن، با صنعت خودرو مسافری شروع و توسعه، تولید کنندگان قطعات خودرو چین و تولید کنندگان خودرو به تدریج پس از پیوستن به سازمان تجارت جهانی، بازار خودرو قطعات چین بیشتر باز می شود، تقاضای در حال رشد بازار به جذب قطعات بین المللی خودرو شرکت ها یکی پس از دیگری در سرمایه گذاری مشترک خود و یا شرکت های خصوصی ساخت کارخانجات، موجب توسعه سریع صنعت خودرو قطعات چین، صنعت همچنان به گسترش است.


در حال حاضر، بخش صنعت خودرو چین به طور گسترده تحت تاثیر تغییرات جهانی در ساختار صنعتی صنعت خودرو قرار دارد. در قرن جدید، توسعه بخش صنعت خودروهای بین المللی وارد عصر نقطه عطف تاریخی شده است. این به طور عمده ناشی از این واقعیت است که مقدار زیادی از اطلاعات و فن آوری بالا در صنایع قطعات خودرو دخیل هستند. با اطلاعات سازی، دیجیتال سازی و شبکه سازی به عنوان بخش اصلی و اجزای اصلی ساختار سازمانی، پارادایم رشد سریع تر و سریع تر می شود.


در مقایسه با تغییرات جدید در صنعت خودرو در جهان، شکاف جدید بین شرکت های داخلی وجود دارد. این فاصله از لحاظ زمان و فضای اندازه گیری نمی شود، زیرا اکثر شرکت ها هنوز در وضعیت سنتی مصرف مواد و کمبود کار با شدت کم هستند. این یک شکاف از مقادیر مختلف است که قبل از اینکه بتوان از آن عقب نشینی کرد، باید در طبیعت معکوس شود. اعتقاد بر این است که دولت اهمیت نقش اساسی قطعات خودرو را متوجه شده است و اقدامات ضروری و قابل توجهی را برای توسعه آن انجام خواهد داد تا اعتماد و اطمینان فوق العاده ای را برای اکثر شرکت های خودرو سازی ایجاد کند.


اخبار مرتبط

محصولات مرتبط