تماس با ما

نینگبو بوت خودکار Sealing Co.Ltd

آدرس: 818 # North Danshan Rd، Cixi، Ningbo، ژجیانگ، چین

تلفن: + 86-574-63028855

M / P: +8615990580000

پست الکترونیکی: botegasket@263.com

برنامه های کاربردی واشر زخم

- Jan 18, 2018 -

مهر و موم دریچه ها، مخازن تحت فشار، خازن ها، مبدل های حرارتی، برج ها، چاه ها و حفره ها در زمینه های نفتی، صنایع شیمیایی، متالورژی، برق، حمل و نقل و ماشین آلات باید مهر و موم شده باشد.


با توجه به ANSI، API.DIN.JIS، JPI، BS و دیگر استانداردهای تولید و یا توسط کاربر مشخص شده مورد نیاز است. استفاده از فشار ≤ 25Mpa.


مانند واشرهای مورد استفاده در مبدل حرارتی، به طور کلی حلقه داخلی فولادی ضد زنگ با Φ3.2، نوار نوار باریک با نوار فولادی، خمیر باریک و یا نوع پوشش استفاده می شود.


مانند واشر به رنگ استاندارد نیاز دارد، لطفا مشخص کنید


واشر زخم با استفاده از با کیفیت بالا SUS304، SUS316 ("V" یا "W" شکل) فلز و دیگر مواد آلیاژ و گرافیت، آزبست، PTFE، غیر آزبست و دیگر مواد نرم به طور متناوب با زخم مارپیچ، آغاز می شوند، آغاز و پایان فلز با روش جوش نقطه ای ثابت.


واشر زبر برای واشر نیمه فلزی در بهترین واشر انعطاف پذیر، تراکم ساختار واشر زان می تواند مطابق با الزامات مختلف نیروی قفل شده تولید و استفاده از حلقه های فولادی داخلی و خارجی برای کنترل حداکثر فشرده سازی، واشر فلزی زاویه تماس فلنج سطح تماس سطح دقت بالا نیست.


واشر زانوی به طور خاص مناسب است برای بارهای نامنظم، آرامش آسان از نیروی پیوند، تغییرات دما و فشار، به طور دوره ای، ضربه و یا لرزش از مناسبت. واشر زخم یک دریچه، پمپ، مبدل حرارتی، برج ها، سوراخ های دستی و دیگر اتصالات فلنج برای برخورد با مهر و موم استاتیک اصلی است.


اخبار مرتبط

محصولات مرتبط